Hotovky pomáhají v roce 2018

V dubnu Na PraguePatchworkMeeting jsem objevila krásný charitativní projekt Deky z lásky, kde si dobrovolné švadlenky rozdělí práci a šijí deky pro hendikepované děti. No, a aby to nebylo jejich sourozencům líto, dostanou polštářek a třeba i nějaký další drobný dárek. Tak u tohoto projektu s polštářky tedy nemůžu rozhodně chybět... :-)

V srpnu jsem díky dalším prodaným hotovkách mohla odeslat drobný příspěvek na tři organizace, které  mi pomohli vybrat přímo FB fanoušci:  Veverky Pinky, Kočičí Domov Sluníčko, Pečovatel

V září 2018 mě oslovil Nadační fond Pečovatel, které můj projekt zaujal a společně s vámi bychom chtěli přispět na asistenční péči lidem, kteří se bez ní neobejdou. 130,- stojí jedna hodina asistenční péče a vy si teď můžete hotový polštářek a na tuto jednu hodinu taky přišpět. Máte radost? Já velikou!

Částka 1 170,-, to je 9 asistenčních hodin za měsíc září 2018. Částka 880,-, to je 6 asistenčních hodina za měsíc říjen 2018. Částka 1040,-, to je 8 asistenčních hodin za měsíc listopad 2018 a i v prosinci jsme pomáhali společně částkou Kč 390,- (3 asistenční hodiny). 

0

 .